16 januari 2022: Dynamica – KWB Hombeek 5 – 3

Wat moest u weten: Er is iemand in onze ploeg die steeds de avond en ochtend voor de match onrustig is. Van horen zeggen zaagt hij dan ook regelmatig. Wanneer hij dan bij aankomst aan het terrein niet direct parking vindt, gaat hij “helemaal loco”. Dan begint hij “agressief rijgedrag” te vertonen. Passagiers worden dan “bang” en durven niets te zeggen omdat hij dan “nog nijdiger” wordt.

Zoals ik hierboven reeds vermelde: Het is maar van horen zeggen. Moest u toch gelijkenissen vertonen met de omschrijving hierboven, “Keep Calm” en denk een beetje aan je liefhebbende medemens 😉

Vooraf:  Al jaren is het een KWB traditie om onze goeie positie in het klassement helemaal teniet te doen na de winterstop. Konden we dit jaar onze sterke heenronde bevestigen ?

Makkelijk zou het niet worden. Niet Omikron maar examens deden het onze coach grieperig krijgen. Jelle, Louis, Witse, Robbe en Senne ontbraken door het blokvirus.

Ook was de uitslag tegen Schilde vorige week nog omgezet naar een forfaitzege, de schorsingen bleven wel gelden. Daardoor was Wally voor deze match geschorst, na zijn domme dubbele gele kaart.

Puzzelwerk dus … Dankzij back-ups Robbie en Kevin, konden we toch 13 namen op het blad krijgen.

We begonnen met de volgende opstelling: Glenn, Maes, Mark, Teck, Meere, Solle, Gianni, Robbie, Kenneth, Amin, Jan.

Bank: Jochem, Kevin

De match werd op gang gefloten en na enkele minuten was het spelbeeld duidelijk:

4e Na heel wat geharrewar en gekl**t in onze 16, een makkelijke pakbal voor Glenn.

6e Na een redding van Glenn, kon in de zestien een lokale Dynamicaan de bal binnenleggen. Maar hij besloot het onmogelijke te doen en de bal onbesuisd enkele meters over het doel te trappen.

10e Uit het niets een trap naar doel uit een scherpe hoek. Glenn is er gerust in, maar de bal ging nog tegen de paal.

14e Dynamica krijgt een vrije trap op een mooie plek op een 20 meter van doel. Glenn vraagt 3 man in de muur, maar krijgt er maar 2 van zijn ploeggenoten. Geen compassie bij de vrije trapnemer en met een lage bal binnen gelegd in het zijnetje van de verste hoek. 1-0

19e U leest het goed “19e “ toch eens “een kans” voor ons. Een slappe bal met links van Robbie een meter naast de goal.

21e Na een corner komt de bal bij Gianni die de keeper tot een redding dwingt. De daaropvolgende corner wordt naast gekopt door Mark.

25e Hoge bal richting onze kleine rechthoek. Glenn staat klaar om de bal makkelijk te kunnen opvangen, maar er duikt nog een spits voor zijn neus op die goed opveert en rustig binnenkopt. 2-0

28e Hard schot Dynamica over het doel.

29e We willen geen reclame maken voor bepaalde merken, maar het was Jonas Maes die een vermelding wou en een dribbeltje inzette. De dribbel lukte fantastisch. Enig probleem was dat de gedribbelde man niet een tegenstander was maar hijzelf. Als verdediger is dat natuurlijk dubbel balen want je geeft direct een kans weg. Een kans die in dank werd aangenomen door de lokale nr 10 (weliswaar uitgespeeld op de flank) die zijn tweede goal van de dag maakte. 3-0

36e Een schot richting bovenhoek vanop zo’n 30 meter. Glenn besloot om als laatste wapenfeit van de match zijn linkerhand nog eens te gebruiken en tikte de bal met een fotografenbal over het doel.

38e Nadat we eens besloten om met de hele ploeg druk te zetten veroverden we de bal. Solle stuurde Amin het straatje in. Die besloot op een goed uitgekomen keeper, maar een goed gevolgde Kenneth tikte de bal door de benen van de keeper binnen. 3-1

41e Kenneth kreeg de smaakt te pakken en kneep naar binnen. Jammer genoeg kon hij zijn schot niet kadreren.

44e uitkomen en redding Glenn, de rebound voor buitenspel afgekeurd. Glenn bleef wel liggen na de redding met een zere rechterpols.

Glenn besloot om er mee te stoppen en gaf de handschoenen door aan Gianni. Kevin kwam dan op de plaats van Gianni.

De laatste minuten van de eerste helft tikten weg zonder noemenswaardige gebeurtenissen.

Rust: Tijdens de rust werd er gevraagd om iets rustiger aan de bal te zijn en meer gezamenlijke druk te ontwikkelen. Jochem kwam Jan vervangen.

Uw verslaggever verloor door het uitvallen van Glenn zijn bevallige tijdsaanduiding assistente en vatte de tweede helft als volgt samen:

Doordat er door ons meer risico’s werden genomen werd er de tweede helft meer op de kant van Dynamica gevoetbald. Hierdoor konden zij regelmatig gevaarlijk counteren. Hierbij werden ze ook door de man in het zwart geholpen die vanop 70 meter afstand de buitenspellijn niet altijd even helder zag. Al kunnen we de man niet verwijten dat we  ondanks goede wil, niet echt beter voetbal brachten…

Na de 4-1 van Dynamica milderde we nog wel tot op 4-3. Eerst tikte Jochem een voorzet van Amin binnen.

Even later een vrije trap van Mark die binnengekopt werd door Robbie.

Kon het nog ? Met een kwartier op de klok helemaal terugkeren? Er groeide wat hoop bij onze spelers. Jammer genoeg groeide er niet veel uit de voeten. Buiten enkele mislukte schoten van Kenneth kunnen we niet veel vermelden.

Om de spanning helemaal weg te nemen besloot de man in het zwart toch nog even de spotlights op te zoeken. Bij een corner besloot hij om de match toch eens van kortbij te volgen. Jammer genoeg stond hij helemaal fout opgesteld. De bal werd weggewerkt tot aan de rand van de zestien. Daar wou Solle de bal dan definitief wegwerken. Het probleem was echter dat de scheidsrechter tussen Solle en de bal stond. Solle kreeg het niet over zijn hart en liet de ref heel. Jammer genoeg bleef de bal hierdoor liggen en kon de eerder vermelde Dynamicaanse nr10 zijn hattrick compleet maken. 5-3

Scoreverloop:

15’: 1 – 0

25’: 2 – 0

29’: 3 – 0

38’: 3 – 1 Kenneth

60’: 4 – 1

70’: 4 – 2 Jochem (Amin)

80’: 4 – 3 Robbie (Mark)

88’: 5 – 3

Ploeg – Statistieken:

Basis: Glenn (44), Maes, Mark, Teck, Meere, Solle, Gianni, Robbie, Kenneth, Amin, Jan (45).

Bank: Jochem (45), Kevin (44)

Aanwezig niet gespeeld: Wally (geschorst)

Goals : 11 : Kenneth – 9 : Amin – 8 : Wally – 7 : Witse – 6 : Gianni – 3 : Wesley, Anouar, Jochem – 2 : Solle, Mark, Joren – 1 : Teck, Jan, Senne, Jelle, Robbe, Robbie – 1 own-goal

Assists : 7 : Robbe – 6 : Mark, Anouar, Amin – 4 : Kenneth, Witse – 3 : Solle, Wally, Jelle, Kevin – 2 : Louis, Gianni, Dimitri – 1 : Wesley, Michael, Jonas,

Clean sheets : 2 : Glenn

Volgende week

Volgende week zal het niveau een stuk hoger moeten om een kans te maken tegen Union Malinese. Hopelijk recuperen we enkele studenten want Mark zal ook geschorst moeten toekijken want hij nam vandaag ook zijn 3e gele kaart van het seizoen in ontvangst. Tip van de verslaggever voor overtollige kerstkilo’s en extra balgevoel: kom uit je kot en er wordt nog steeds getraind op donderdag ! Voor sommigen echt geen slecht idee. We wensen Glenn alvast een spoedig herstel.